Ātrais kredīts ar sliktu kredītvēsturi tagad ir pieejams

Kas tas ir – kredīts ar sliktu kredītvēsturi? Par ātro kredītu jau dzirdējuši būs daudzi un, tikpat gan jau daudzi ir arī aizņēmušies ātro kredītu! Ātrs aizdevums šķiet, ka asociējas ar viegliem nosacījumiem, ka pieejams teju jebkuram, jo ātro kredītu var aizņemties internetā, bez darba vietas un tagad pat ir pieejams ātrais kredīts ar bojātu vēsturi. Liekas, ka neiet kopā tas viss, jo taču darījums ar naudu, lai gan ar pārāk lielu summu ne, bet tomēr. Ļoti pretimnākoši ātrā kredīta aizdevēji un drosmīgi. Protams, ka tas no vienas puses jau ir labi, jo paplašina cilvēku loku, kuri var aizņemties ātro kredītu, palielina klientu skaitu un ieņēmumus.

Protams, tā jau nav, ka kredītiestādei, kura izsniedz ātros kredītus nebūtu noteikumu. Ir ikvienai kredītiestādei savi noteikumi un katrs klients tiek vērtēts individuāli, tādēļ arī ir iespēja aizņemties, ja ir slikta kredītvēsture. Taču, izsniedzot aizdevumu cilvēkiem ar sliktu kredītvēsturi, var tikt piemērota augstāka procentu likme, nekā, ja kredītvēsture būtu laba – nesabojāta, taču tas arī atkarīgs, cik lielu naudas summu vēlaties aizņemties.

Lai tiktu saņemts aizdevums ar negatīvu kredītvēsturi, svarīgs nosacījums no klienta puses ir, lai tam jau ir visas, iepriekš nenokārtotās kredītsaistības un parādi, būtu nokārtoti, atmaksāti un tālāk jau katra klienta lietu izskata individuāli, tad arī lemj, vai konkrētam cilvēkam aizdot ātro kredītu ar sliktu kredītvēsturi. Kredītiestāde, kuras piedāvājumā ir aizdevums parādniekiem, var arī pieprasīt savādākus nosacījumus, nekā parasti. Piemēram, prasīt klientam parādīt VID vai VSAA izziņu par noteiktā laika periodā reģistrētiem ienākumiem un nomaksātiem nodokļiem, vai klienta bankas konta izdruku pa notiekošās naudas kustību par dažu mēnešu periodu. To grūti iepriekš paredzēt, ko vēlas noskaidrot aizdevējs, pirms izsniedz cilvēkam aizdevumu. Tas jau ir saprotams, ka aizdevējs vēlas lielāku piesardzību šādā situācijā, jo ja reiz cilvēks pagātnē ir pieļāvis kļūdu kādā finanšu darījumā un to nav spējis atmaksāt laicīgi, tad aizdevējs rūpīgi grib pārbaudīt klientu, lai pārliecinātos, ka šoreiz spēs laicīgi atmaksāt aizņēmuma naudas summu. Ja ātrais aizdevums tiks piešķirts šajā gadījumā, tad cilvēkam ir jārēķinās ar to, ka nosacījumi arī var būt mazliet savādāki, nekā parastā situācijā, kad cilvēkam ir laba kredītvēsture. Aizdevējs var piemērot lielāku procenta likmi, varbūt piedāvāt īsāku atmaksas termiņu vai citus nosacījumus.

Ja cilvēks, kuram ir slikta kredītvēsture, vēlas aizņemties ātro kredītu, tad tam ir jābūt ļoti pārliecinātam par savām finansēm, ka tās ir stabilas, lai atmaksātu savlaicīgi šoreiz kredītu. Jo padomājiet, vai nebūtu kauns pašam šādā situācijā – piesakāt ātro kredītu, aizdevējs pēc visas informācijas pārbaudes nolemj, ka aizdos kredītu Jums, ļoti pretimnākoša attieksme, naudu saņemat, bet kredīta atmaksas termiņa beigās, kad jau laiks atmaksāt aizdevumu, saprotat, ka atkal nespējat atmaksāt aizdevumu. Nepatīkama situācija, kad ir ļoti cilvēcīgi Jums palīdzēts no ātrā kredīta kredītiestādes puses, bet Jūs atkal nespējat pildīt kredīta līguma nosacījumus un par sevi radāt iespaidu, ka neesat lojāls, ka uzticēties grūti Jums, ka esat ļoti neapdomīgs, ka nespējat plānot savas finanses. Šādā situācijā atkal nonākot, diezin vai atkāroti spēsiet aizņemties ātro aizdevumu. Tādēļ, ja ir slikta kredītvēsture, tad var pieteikt ātro aizdevumu, vispār interesēties par to labāk tikai tad, kad ir pilnīga pārliecība par saviem ienākumiem, ka tie ir stabili un aizņēmuma gadījumā, tiešām spēsiet atmaksāt ātro kredītu savlaicīgi, tādējādi uzlabojot savu kredītvēsturi un parādot, ka esat mācījies no savām kļūdām un spējat plānot savas finanses, ka šoreiz laicīgi varat atmaksāt kredītu.

Ātrais kredīts ar sliktu kredītvēsturi ir diezgan elastīgs aizdevuma veids, tādēļ, lai varētu aizņemties ātro aizdevumu, liela loma arī būs komunikācijai ar aizdevēju, jo, ja sadarbosieties, tad pašam arī būs mierīgāk un lielāka iespējamība, ka aizdevums tiks piešķirts. Protams, kā jau jebkurā gadījumā, bet īpaši šajā – aizņematies atbildīgi, tiešām atbildīgi! Pašam vajag būt ar lielu atbildības sajūtu par saviem lēmumiem un, ja piesakāt aizdevumu, tad gan jau esat atbildīgs un spēsiet atmaksāt ātro aizdevumu, ko arī var novēlēt, jo ir nepatīkami lasīt presē vai dzirdēt no paziņām, ka kāds atkal iekūlies ķezā, jo nevar atmaksāt kredītu. Atbildība, prātīgums, nopietnība – varētu raksturot īpašības brīdī, kad lemjat, par labu ātrajam kredītam! Avots

Daži iemesli, kāpēc tiek izmantoti ātrie kredīti internetā:

  • Ātrie kredīti tiek ņemti, ja pietrūkst līdz algas dienai;
  • Ja negribas palaist garām izdevīgu pirkumu;
  • Jānorēķinās par komunālajiem maksājumiem;
  • Nepieciešama nauda auto remontam;
  • Steidzami nepieciešama nauda instrumentiem;
  • Svētkos jāpērk dāvanas un mielasts.