Dabīgā kosmētika palīdzēs kļūt vēl skaistākai

Ir sācies pavasaris – laiks, kad īpaši vēlamies dzīvot veselīgāk un uzlabot gan savu izskatu, gan pašsajūtu. Veikali ir pilni ar dažāda veida kosmētiskajiem līdzekļiem, bet ļoti bieži tā nav dabīgā kosmētika, un tie satur daudz ķīmijas un nelabvēligi ietekmē gan mūsu ādu, gan veselību kopumā. Šoreiz piedāvajam nelielu ieskatu kompānijas MADARA dabīgās kosmētikas piedāvājumos. Izvēloties šo produkciju, Tu vari būt drošs, ka lietosi 100 % dabīgu jeb eko kosmētiku! Šīs kompānijas produkti ir sertificēti pēc starptautiskā ECOCERT standarta. Šis ir brīvprātīgs standarts, kas sertificē kosmētikas produktus, apliecinot to dabīgo izcelsmi. Šai dabīgajai kosmētikai nav pievienoti sintētiskie parfīmi, konservanti tādi kā – parabēni, minerāleļļas, propilēna glikols un citas sintētiskas izejvielas.

Jāatzīmē, ka lietojot šīs kompānijas dabīgo kosmētiku, labus rezultātus varēsi pamanīt jau lietošanas sākumā, jo kompānija piedāvā intensīvi iedarbīgu un kopjošu kosmētiku. Kosmētikas sastāvā ir augi, kas nāk no Baltijas reģiona un ir īpaši iedarbīgi. Augi kopā ar citām dabīgām vielām nodrošina īpašu intensivitāti. Tu vari būt drošs – šī kosmētika harmonizēs Tavu organismu un efektīvi palīdzēs atjaunoties un barot ķemeņa šūnas. Kā arī jāatzīmē, ka MADARA kosmētika ir dermatoloģiski pārbaudīta un droša gan bērniem, gan pieaugušajiem.Uzņēmums ražo dažāda veida kosmētiku gan sejai, gan matiem, gan ķermenim. Protams, tiek īpaši domāts par mazajiem – ir radīta īpaši maiga un saudzīga dabīgā kosmētika bērniem. Kā arī piedāvājumā ir dažāda veida anti-age kosmētika.

Uzņēmums piedāvā dažāda veida sejas krēmus un ziepes, piemēram, pretnovecošanas serumus, ziepes sejai, nostiprinošus acu krēmus, atjaunojošus nakts krēmus, tonējošus fluīdus, dažāda veida lūpu balzāmus un daudzus citus kvalitatīvus produktus, kas palīdzēs Jums gan atjaunot, gan intensīvi barot sejas ādu. Ir pieejami arī sejas ādas kopšanas komplekti – sausas, normālas un taukainas sejas ādas kopšanai. Svarīgi minēt, ka ļoti plašā klāstā ir pieejama dažāda veida ķermeņa dabīgā kosmētika – dažādi mazgāšanās līdzekļus gan sausai, gan normālai ādai. Īpaši tiek piedāvāti līdzekļi pret strijām, celulītu un ādas novecošanos. Ikviens pēc savām vajadzībām un vēlmēm spēs atrast piemērotāko līdzekli no šīs kosmētikas.

Svarīga loma mūsu izskatā ir arī skaistiem un koptiem matiem, tāpēc MADARA ir izstrādājusi īpaši kopjošus matu līdzekļus gan sausu, gan normālu, gan krāsotu, ķīmiski apstrādātu matu īpašniekiem. Papildus šampūniem ir ieteicams lietot matu balzāmus, tiek piedāvāti šādi matu balzami – matu krāsai saudzīgs (krāsotiem matiem), barojošs un atjaunošs balzāms (sausiem, bojātiem matiem), kā arī mirdzumu veicinošs balzams (normāliem matiem). Ja esi gados – kosmētikas plašajā piedāvājumā ir atrodama arī Tev paredzēta īpaša anti-age dabīgā kosmētika, kas piedāvā dažādus pretnovecošanas krēmus sejai un acīm, kas būs piemēroti lietošanai dienā un vakarā. Katram ir tiesības izvēlēties sev tīkamāko un nekaitīgāko produktu.

Īpaši tiek domāts arī par bērniem, kas ir mūsu lielākais dārgums – ir pieejami līdzekļi gan zīdaiņu, gan bērnu ādas kopšanai un attīrīšanai, kā arī matu mazgāšanai. Ir pieejamas dažāda veida bērnu kosmētiku atkarībā pēc vajadzības – gan sausai ādai, gan sausiem ādas plankumiem, kā arī kosmētiku, kas aizsargās pret laika apstākļiem. Ja vēlies ko uzzinat vairāk par šīs kompānijas piedāvājumiem – apmeklē kompānijas mājas lapu – www.madaracosmetics.lv. MADARA dabīgā kosmētika – tas ir dabas spēks un skaistums Tavam ķermenim un garam! Parūpējies par sevi, izvēlies labākos un dabīgākos produktus.