Ātrais kredīts bez procentiem netiek aplikts ar komisiju

Ļoti bieži rodas situācijas, kad jāmaksā rēķini, piemēram, mobilā telefona vai komunālie maksājumi, bet līdz gaidāmajiem ienākumiem vēl ir jāgaida. Kā rīkoties šajās situācijās? Daudzu ātro kredītu kompāniju piedāvājumā ir ātrais kredīts bez procentiem, tomēr, ja Jums ir iespēja aizņemties kur citur, piemēram, no radiem vai draugiem – tad labāk aizņemieties no viņiem, jo aizņemšanās internetā ir ļoti nopietns lēmums, tāpēc jāievēro daži ļoti būtiski un svarīgi nosacījumi. Pirmkārt, bezprocentu aizdevums pieejams vismaz 18 gadus veciem Latvijas Republikas iedzīvotājiem, kuri ir bez nenokārtotām parādsaistībām citās kompānijās. Kredīta saņemšanai nepieciešams personīgais bankas konts jebkurā no Latvijas bankām, mobilā telefona pieslēgums un pieeja internetam. Jāatzīmē, ka klienta kredītvēsturei ir jābūt pozitīvai. Klienta ērtībām tiek piedāvāti kredīti bez ķīlas, galvojumiem vai izziņām no darbavietas. Vairāk par šo šeit.

Turklāt, aizdevumam var pieteikties pat neizejot no mājas vai savas atrašanās vietas, jo to var izdarīt izvēlētās kompānijas mājaslapā. Kompānijas visbiežāk strādā no pulksten 8.00 rītā līdz pat 22.00 vakarā un ikvienam sev piemērotā laikā ir iespēja pieteikties kredītam. Un pozitīvas atbildes gadījumā naudas klienta kontā tiks ieskaitīta lieki nekavējoties – visbiežāk 10 līdz 15 minūšu laikā. Jāatzīmē, ja bezprocentu aizdevums ir pieteikts pēc kompānijas darba laika – aizdevumu klients saņems nākamās dienas rītā. Jāuzsver, ka potenciālajam klientam, lai tiktu saņemts ātrais kredīts bez procentiem, ir jāsaņem stabila ikmēneša alga vai ienākumi ar ko aizdevumu laikus atmaksāt. Tas būs galvenais nosacījums aizdevuma piešķiršanā. Svarīgi pieminēt, ka visbiežāk kompānijas izsniedz tieši pirmo aizdevumu bez procentu maksājumiem. Vairums kompāniju piedāvā pirmos kredītus līdz 200 euro, citas – līdz pat 350 euro.

Aizdevums bez procentiem nozīmē to, ka papildus nebūs jāmaksā procentu likmes maksājumi. Piemēram, klients aizņemas 90 euro un pēc kredīta termiņa beigām jāatmaksā tieši tik pat daudz atpakaļ, nekas vairāk. Tomēr jāatzīmē, ka šis aizdevumu veids visbiežāk ir pieejams jaunajiem klientiem, taču ir dažas kompānijas, kas piedāvā bezprocentu kredītu, piemēram, 5. aizņemšanās reizē. Bet ja klients pēc pirmās aizņemšanas reizes vēlēsies aizņemties atkārtoti būs jāmaksā noteikta procentu likme. Visbiežāk procentu likmes sasniedz 10% – 12%, taču ir kompānijas, kur procentu likme sasniedz 27,5%. Tāpēc pirms izvēlēties piemērotāko kompāniju ir jāizvērtē procentu likmes atbilstība saviem ikmēneša ienākumiem.

Kā atmaksāt bezprocentu kredītu?

Kredīta atmaksa ir vienkārša, bez slēptiem nosacījumiem, jo klients pats var izvēlēties sev piemērotāko aizdevuma atmaksas laiku. Visbiežāk ātrais bezprocentu kredīts ir pieejams no dažiem mēnešiem līdz pat 1 vai 2 gadiem. Gadījumos, ja rodas finansiālas problēmas ir iespējams pagarināt aizdevuma atmaksas termiņu uz 7, 14 vai 30 dienām, taču šis ir maksas pakalpojums. Pirmais aizdevums internetā ļoti bieži ir vilinoša iespēja kā tikt pie papildus līdzekļiem, taču ir rūpīgi jāizvērtē aizdevuma nepieciešamība. Daudzi aizņemas nepārdomāti, piemēram, lai nosegtu citus parādus, taču šāds aizdevums ir piemērots tikai tiem debitoriem, kuriem ir stabili ikmēneša ienākumi ar ko atmaksāt kredīta pamatsummu. Kā arī pirms aizņemšanās rūpīgi ir jāiepazīstas pilnībā ar visiem aizdevuma līguma nosacījumiem un jāpārdomā sava atbilstība aizdevuma līguma noteikumiem, jo pretējā gadījumā klients vienkārši nebūs spējīgs laikus kredītu atmaksāt un radīsies lielas finansiālas problēmas. Aizņemšanās ir ļoti atbildīgs lēmums, tāpēc pirms to dariet īpaši rūpīgi izvērtējiet visus nosacījumus.

Kāpēc kredīts bez procentiem var kļūt par maksu?

Nereti cilvēki aizņemas naudu, izmantojot iespēju, kuru dod pirmie aizdevumi bez procentu maksas, taču ne visi apzinās, ka tas ir līdz laikam. Pirmkārt, ir jāsaprot, ka neviens neko Jums negrasās dāvāt, līguma nosacījumos ir rakstīts, ka šis aizdevums ir bezprocentu tikai gadījumā, ja atdodiet naudu noteiktajā laikā, pretēji būs jāmaksā soda procenti jeb pagarināšanas maksa, kura var būt pat lielāka kā parastajam kredītam pie tā paša aizdevēja. Nav jau tā, ka kāds vēlās novilkt cilvēkam ādu, bet par izdevīgiem šos pakalpojumus nu dien nevar nosaukt. Mēs varam salīdzināt šo visu ar banku pakalpojumiem, kur redzēsim, ka procentu likmes bankā ir par vienu gadu, bet ātrajiem kredītiem tikai par periodu, uz kuru tiek aizdot, piemēram, 30 dienas. Tā kā neskrieniet pakaļ aizdevumam, kuram nav procentu, beigās tas var būt ļoti neizdevīgs pakalpojums, kura izmaksas Jums liks justies pieviltam.