Kredīts pret zemes ķīlu pieejams pie vairākiem

Kredīts pret zemes ķīlu pieejams lielā naudas summā, atkarībā no daudziem faktoriem, bet iespējams saņemt līdz pat 70 000 latiem jeb līdz pat 70% no ķīlas vērtības uz ilgu laiku – līdz 15 gadiem atmaksas termiņš. Kredītu var dabūt 2 – 3 darba dienu laikā. Kredītu var iegūt Latvijas iedzīvotājs, kura vārdā zeme ir reģistrēta zemesgrāmatā. Aizdevumu var saņemt arī neskatoties uz šobrīd spēkā esošajām kredītsaistībām, kredītvēstures un ikmēneša regulāro ienākumu apjoma, bet konkrētāki nosacījumi ir skatāmi izvēlētā aizdevēja mājas lapā. Aizdevuma summa, kuru varēs piešķirt, ir atkarīga no zemes ķīlas vērtības, atmaksas termiņa. Ir daudzas kredītiestādes, kuras piedāvā kredītu pret zemes ķīlu, bet viens no populārākajiem uzņēmumiem, kuram ir arī kredīti online, ir West kredit. Ja tiešām šāds aizdevums ir vajadzīgs, tad ieteikums ir apskatīt visus piedāvājumus, lai izvēlētos to izdevīgāko. Jāņem vērā daži kritēriji, pēc kuriem salīdzināt un izvēlēties atbilstošāko aizdevēju. Piemēram, daži no kritērijiem – aizdevuma maksimālais atmaksas termiņš, kredīta procentu likmes, komisijas maksa, ikmēneša kredīta maksājuma summa, kredīta ērtība to atmaksājot un vai atbilstat visiem nosacījumiem, lai to saņemtu.

Šādam aizdevumam, procentu likmes var būt no 7 – 25 procentiem gadā, bet šī summa atkarīga no aizdevēja nosacījumiem, kredīta summas un atmaksas termiņa. Jāievēro arī tāda lieta, ka, ja jo lielāks atmaksas termiņš, tad reāli būs mazāks ikmēneša maksājums, nekā, ja uz to pašu summu termiņš ir lielāks, taču, ja atmaksas termiņš ir garāks, tad gala rezultātā būs pārmaksāta paliela naudas summa, nekā sākotnēji tika paņemta. Kredīta noformēšanas brīdī klientam tiek piedāvātas izvēles iespējas divas, kuras nosaka, kāda būs ikmēneša kredīta atmaksa. Vai nu katru mēnesi aizdevējam jāatmaksā vienāda naudas summa, kura sevī ietver gan pamatsummu, gan procentus. Vai arī maksājuma veids, kurš pieaug – atmaksas laikā tiek atmaksāti tikai procenti un tikai tuvojoties kredīta termiņa noslēgumam, ar dažiem maksājumiem ir jāatmaksā kredīta pamatsumma. Aizdevēja kredītiestādes darbinieks palīdzēs Jums izvēlēties to izdevīgāko atmaksas variantu, bet visbiežāk izvēlas pirmo variantu, jo tas ir stabilāks un vieglāk ļauj plānot kopējos ikmēneša maksājumus.

Ja naudas aizdevums ir laicīgi ticis atmaksāts, bet pēkšņi rodas finansiālas grūtības, tad uz brīdi, līdz 3 mēnešiem, var izmantot pakalpojumu kredīta brīvdienas. Iegaumē, ka kredīts pret zemes ķīlu ir arī risks, ja nespējat to atmaksāt, jo, ja pārkāpjat līguma nosacījumus, tad aizdevējs ir tiesīgs Jūsu ķīlu pārņemt un to pārdot par tirgus vērtību. Ja Jūsu finansiālā situācija atļauj, tad varat arī atmaksāt kredītu ātrāk par norādīto termiņu, atmaksa bez soda sankcijām. Atkarībā no kredīta nepieciešamās summas, ir arī citi aizdevuma veidi. Viens no kredīta veidiem orientēts uz autovadītājiem, kuriem pieder savā īpašumā automašīna. Ir tāda lieta, kā aizdevums pret auto ķīlu, kurš nosaka, ka, ja automašīna nav vecāka par 20 gadiem, tad varat saņemt šo kredītu līdz pat 90% apmērā no automašīnas vērtības. Nav nozīmes Jūsu kredītvēsturei, ienākumiem, jo kredīta aizņemšanās kritēriji ir atkarīgi no automašīnas. Ir arī ilgtermiņa aizdevumi, bet šis kredīta veids, salīdzinot ar auto kredītu, ir ar nosacījumiem, kuri izvērtē klienta kredītvēsturi, ienākumu regularitāti un to lielumu. Ja vajag nelielu naudas summu dažos simtos, tad ir arī ātrais kredīts internetā ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām.

Atkarībā aizdevēja kredītiestādes, būs arī nosacījumi, kuri mēdz atšķirties pie dažādām kredītiestādēm. Ir aizdevēji, kuri piedāvā pieteikumu kredītam nosūtīt, aizpildot reģistrācijas anketu mājas lapā, bet arī ir tādi aizdevēji, kuri nepiedāvā internetā pieteikt kredītu, bet gan jādodas tikai uz filiāli. Neatkarīgi no tā, tik un tā būs arī jādodas pie aizdevēja personīgi, lai iesniegtu vajadzīgos dokumentus, piemēram, zemesgrāmatu un citus dokumentus, kurus var noskaidrot, izlasot informāciju mājas lapā vai personīgi pazvanot. Kredīts pret zemes ķīlu ir labs risinājums, lai varētu īstenot kādu mērķi, kuram vajag lielu naudas summu. Protams, kā jau jebkurš kredīts, arī šis ir katru mēnesi savlaicīgi jāatmaksā. Tādēļ aizņematies atbildīgi kredītu.

Daži iemesli, kāpēc tiek izmantoti ātrie aizdevumi:

  • Aizdevumi tiek ņemti, ja pietrūkst līdz algas dienai;
  • Ja negribas palaist garām izdevīgu pirkumu;
  • Jānorēķinās par komunālajiem maksājumiem;
  • Nepieciešama nauda auto remontam;
  • Steidzami nepieciešama nauda instrumentiem;
  • Svētkos jāpērk dāvanas un mielasts.