Ātrais kredīts uz 24 mēnešiem

Lai gan īstermiņa kredītu termiņš ierasti ir tikai uz 30 dienām, ar vien vairāk parādās tādi kreditori, kuri piedāvā aizņemties uz ilgāku laiku, piemēram, 2 gadiem. Kā viens no populārākajiem aizdevumiem uz šo termiņu ir ātrais kredīts uz 24 mēnešiem, kuru piedāvā vairākas kompānijas. No vienas puses, šis vairāk ir ilgtermiņa aizdevums, taču tam ir visas priekšrocības, kas piemīt ātrajiem kredītiem, piemēram, pieteikuma izskatīšanas un naudas saņemšanas laiks. Šis pakalpojums ir ļoti pieejams un neprasa nekādas sarežģītas procedūras, atliek vien doties uz konkrētās kompānijas mājas lapu un izpildīt tajā dotos norādījumus. Bankās šis viss aizņems daudz vairāk laika.

Pievērsīsim uzmanību tam, ka atšķirībā no bankām, pie ātro kredītu aizdevējiem, kas aizdod uz 24 mēnešiem, ir lielākas procentu likmes, kas padara šo pakalpojumu samērā padārgu. Iespējams, jālūkojas pēc tādiem aizdevējiem, pie kuriem šāda veida aizdevums tik izsniegts uz Jums izdevīgākiem noteikumiem. Nevajadzētu ņemt lielas naudas summas, lai iegādātos kaut kādu preci, kura maksā mazāk kā aizdevuma summa, jāņem ir tieši tik, cik nepieciešams konkrētajam pirkumam – tas ietaupīs uz komisijas maksas un neļaus pārtērēt. Bieži cilvēki pieļauj tieši šo kļūdu, domājot, ka patērēsies un tad pamazām atdos, lai gan beigās netiek galā ar maksājumiem.

Kādiem nolūkiem cilvēki aizņemas uz 24 mēnešiem?

  • Lai veiktu mājās vai dzīvokļa remonta darbus;
  • Lai aizdotos ar ģimeni kādā ceļojumā;
  • Lai uzsāktu nelielu uzņēmējdarbību;
  • Lai iegādātos lietotu automašīnu;
  • Lai veiktu zobu implantāciju.

Vai kredīti uz 24 mēnešiem tiek izsniegti visiem?

Uz doto brīdi šos patēriņa naudas aizdevumus var saņemt praktiski jebkurš, kurš ir sasniedzis vismaz 18 gadu vecumu, tomēr ir daži būtiski momenti, kas var ietekmēt šo visu. Ātrie kredīti uz 24 mēnešiem netiek izsniegti personām, kurām jau ir kaut kādas parādsaistības vai ir izveidojusies slikta kredītvēsture, kas kreditoram liks atteikts. Kā vēl viens no atteikuma iemesliem būs bezdarbs, jo, ja Jums nebūs pastāvīgi un pietiekami ienākumi, lai veiktu ikmēneša kredīta maksājumus, tad nekāda sadarbība ar kreditoru nesanāks. Tātad, ja Jums ir darbs un regulāri ienākumi, tad visdrīzāk aizdevums tik piešķirts, pie tam, tas neprasīs nekādu ķīlu un galvojumu. Aizpildīsiet pieteikumu un lieta darīta – atliek tik sagaidīt atbildi un naudu.

Kāpēc aizņemties uz ilgāku laiku var būt drošāk?

Nereti gadās, ka cilvēks grib kaut ko nopirkt un, lai realizētu savu ieceri, tas pagrābj kādu ātro kredītu. Viss jau būtu labi, ja cilvēks to darītu pilnīgi apzinīgi un rēķinoties ar alternatīvām, kuras tam būtu drošākas. Bet tā tas nenotiek, cilvēks izvēlās ātrāko risinājumu no skanīgākajām reklāmām. Nav noslēpums, ka katram kredītam ir piemērota komisijas maksa, arī ātrajiem kredītiem uz 24 mēnešiem tāda ir. Un kā tad būtu drošāk, samaksāt aizņemto naudu 1 reizē, vai sadalīt to maksājumos, kurus varēs maksāt 24 mēnešus? Protams, drošāk būs maksāt mazāks daļas, kuras neietekmēs citus ikmēneša maksājumus, ļaujot nejust šos kredīta maksājumus tik traki, kā tas būtu, ja viss aizdevums būtu jāatdod vienā reizē. Ar to tā kā skaidrs, bet kas ar procentiem, vai ir starpība, aizņemties uz mēnesi vai 24? Diemžēl ātro kredītu kompānijās šī procentu likme nebūs īpaši atšķirīga, bet bankas gadījumā tā būs izdevīgāka.