Der zināt, ka liekais svars nav nolemtība

Ir sācies pavasaris un pavisam drīz būs vasara – laiks, kad vēlamies pēc iespējas labāk izskatīties un justies. Ko darīt, ja pa ziemu sakrājušies lieki kilogrami un Tu vēlies tos nomest? Esi drošs – liekais svars patiešām nav nekāda nolemtība – būs jāiegulda darbs ar sevi un savu organismu, bet ikvienam ir iespējams mērķtiecīgi atbrīvoties no liekā svara un sagaidīt silto laiku labā un veselīgā formā! Sniegsim dažus vērtīgus padomus, kā uzlabot savu izskatu un cīnīties pret aptaukošanos! Pirms jebkādu diētu vai fizisko aktivitāšu veikšanas būtu ieteicams konsultēties ar dietologu vai sporta trenneri. Šie speciālisti Tev palīdzēs sastādīt īpašu uztura un trenniņu programmu un sniegs Tev piemērotākos notievēšanas padomus!

Samazini ēšanu un maltīšu skaitu – ņem vērā, ka izsalkums norāda uz to, ka ķermenim nepieciešama “degviela” – ja kāre pēc ēdiena nerodas izsalkuma laikā – ēšana to nespēs mazināt. Svarīgi minēt, ka paēdot – Tev jājūtas enerģijas pilnam nevis nogurušam ar piepūtušos vēderu. Tāpēc vienmēr pirms maltītes atceries, ka Tavs kunģis ir apmēram dūres lielumā un lai paēstu Tev nepieciešama vien sauja pārtikas. Bieži vien cilvēki pārēdas, nekustas, un tāpēc uzkrājas liekais svars.
Labs padoms – centies neēst pēc 18:00 vakarā un vēlāk – paēd vakariņas, bet pēc tam atsakies no kārumiem, čipšiem un dažādām uzkodām! Ļauj savam kunģim atpūsties un pārtrauc šo nevēlamo ieradumu. Centies iegadāties pēc iespējas mazāk produktu, tas tikai veicinās pārēšanos.

Neatsakies no saviem mīļākajiem našķiem – samazini to daudzumu! Vēl labāk – saldumu vietā ēd augļus.
Īpaši jāuzsver – ja tomēr izvēlēsies ievērot kādu diētu, ieteicamāk būtu izvēlēties tās diētas, kuras satur augstāku olbaltumvielu un ogļhidrātu daudzumu, protams, nepieciešams ievērot arī aktīvu dzīvessveidu – šādā veidā notievēsi daudz ātrāk un efektīvāk. Olbaltumvielas palīdzēs Tev saglabāt muskuļu masu un veicinās tauku dedzināšanas procesu, kā arī nodrošinās sāta sajūtu. Olbaltumvielu produkti ir, piemēram, jogurts, siers, rieksti, pupiņas u.c.

Bez vēlmes un pūlēm liekais svars nepazudīs

Lai notievētu ir jābūt arī patiesai vēlmei ko mainīt – tikai Tavs gribasspēks būs īstais “ierocis” cīņā ar lieko svaru. Esi pozitīvs, koncentrējies uz vēlamo mērķi un Tev viss izdosies!
Sportisku aktivitāšu ievērošana – izvēlies sev saistošāko un piemērotāko sportisko aktivitāti un sāc aktīvi sportot! Skrien, brauc ar riteni, apmeklē aerobikas nodarbības – jebkura sportiska aktivitāte palīdzēs Tev labāk justies, izskatīties un veicinās ātrāku svara nomešanu. Klāt pavasaris – uzsāc ikrīta skriešanu – protams, sākumā nenomoki sevi ar maratona distanci, bet gan skrien nedaudz.

Atceries, ka ieteicamāk ir vingrot no rīta nevis vakarā! Tu būsi pārsteigts – cik labi jūtīsies, samazināsies svars un uzlabosies izskats. Ja nevēlies skriet, vingro mājās – pievērs uzmanību visām muskuļu grupām un rūpīgi trennē katru no tām!
Koncentrējies uz pozitīvo – liekais svars nav Tavas dzīves nolemtība! Ja būsi aktīvs un vēlēsies notievēt – Tev viss izdosies. Atliek tikai mērķtiecīgi strādāt ar sevi, ievērot noteiktas lietas un svaru nomest būs vieglāk. Lai izdodas notievēt viegli un ar pozitīvu attieksmi! Iesakām izmantot mūsu partneru izstrādāto notievēšanas metodi, ar kuru iepazīties vari nospiežot pogu “Sākt notievēt”.