Populāri cilvēki sporta pasaulē – Čaks Noriss

Čaks Noriss ir cilvēks, kura vārdu ir dzirdējuši daudzi. Liela daļa gan viņu atceras no slavenā seriāla – Teksasas reindžers, ko rādīja 90.-tajos. Bet daudz vairāk cilvēku viņu zina, jo par Čaku Norisu ir daudz joku – noteikti daudzi zina vismaz vienu Čaka Norisa joku.

Kas tad īsti ir Čaks Noriss?

Neskatoties uz visiem jokiem, Čaks Noriss ir patiešām iespaidīgs cilvēks. Viņš ir gan aktieris, gan lielisks karatē meistars. Principā viņš visu mūžu nodarbojas ar to, kas viņam padodas un patīk.

Ja arī tu vēlies atrast ko tādu, kas tev patīk un aizrauj, tad varbūt ir laiks izmēģināt ko jaunu. Sloti var būt tiešām interesants brīvā laika pavadīšanas veids – vari izmēģināt dažādas spēles, kamēr atrodi tādu, kas tevi tiešām piesaista. Un pats labākais – ar to var pelnīt naudu.

Karatē turnīri

Savu pirmo karatē turnīru Čaks Noriss vinnēja 1968. gadā. Viņš kļuva par trīskārtēju karatē čempionu, savukārt, 1971. gadā viņš pirmo reizi tikās slaveno Austrumu cīņu meistaru – Brūsu Lī.

Abi slavenie sportisti ir kopīgi filmējušies vienā filmā 1972. gadā. Šī filma ir “Pūķa ceļš” – tajā ir stāsts par austrumiem un karatē. Ja esi karatē fans, tad noteikti šo filmu esi redzējis, jo tajā filmējušās šīs slavenās karatē zvaigznes.

Kāpēc cīņas māksla?

Skolas laikā Noriss bija kautrīgs un arī ar sportu diez ko nenodarbojās, tāpēc skolas biedri viņu bieži apcēla. Viņš sāka trenēties karatē, lai spētu sevi aizstāvē.

18 gadu vecumā viņš iestājās Gaisa spēku dienestā, un viņu nosūtīja uz Dienvidkoreju – vietu, kur viņš varēja turpināt attīstīt sava karatē prasmes. Tieši tur karatē viņu ieinteresēja vēl vairāk, un viņš ar to sāka nodarboties vēl aizrautīgāk.

Šis cīņas veids viņam arī padevās, jo drīz vien viņš ieguva melno jostu un sāka apmācīt citus. Viņš atvēra arī vairākas karatē skolas.

Vēlāk viņš sāka piedalīties turnīros, bet sākumā nemaz tik labi negāja – viņš nekļuva par čempionu savās pirmajās sacensībās. Tikai pāris gadus vēlāk viņš izcīnīja savas pirmās uzvaras.

Labākie rezultāti

Čaks Noriss veselas 6 reizes pēc kārtas kļuva par pasaules čempionu karatē (savā svara kategorijā). Viņa karatē sacensību kontā ir 183 uzvaras un tikai 10 zaudējumi. Visai iespaidīgs rezultāts, kas pierāda, ka viņš ir patiešām labs karatists – tā nav tikai aktierspēle.

Kino filmās viņš sākumā nokļuva kā dublieris cīņu ainās – kas ir visai loģisks sākums. Vēlāk viņš sāka piedalīties dažādās epizodiskās lomās. Čaks Noriss pavisam ir piedalījies ap 30 kino industrijas projektos – gan dažādās cīņu filmās, gan seriālos, gan arī dokumentālajās filmās.

Čaka Norisa popularitāte

Savukārt slavenais seriāls (ar ko droši vien lielākā daļa uzzināja par Čaku Norisu) Teksasas reindžers radās 1993. gadā, un to filmēja 8 gadus, kopā iznāca 196 epizodes. Slavenie joki par Čaku Norisu radās 2005. gadā, un tie ir ļoti populāri visā pasaulē vēl joprojām.

Par šiem jokiem ir dzirdējuši ļoti daudzi, bet ne tik daudzi cilvēki zina, ka viņš ir arī lielisks karatē meistars, kurš savus titulus un uzvaras ir godam nopelnījis. Daudzi domā, ka viņš ir tikai aktieris, kas filmējies slavenā TV seriālā, bet tā nav – viņš ir arī panākumiem bagāts sportists.